Banka kredilerinden uzak durarak peşinatsız taksitle araba almak günümüzde çok kullanılan bir yöntemdir. Birikimevim ile araç sahibi olmak şimdi daha kolay. Üstelik bütçenizi aşmadan, faiz ödemeden sıkıntıya girmeden dilediğiniz aracı alabilirsiniz. Hayallere kavuşturan Birikimevim kampanyaları ile peşinatsız araba alma şansını kaçırmayın.

Vadeli Araç Almak İçin Hangi Yol İzlenmelidir?

Sadece taksit ödeyerek sıfır ve ya ikinci el oto almak Birikimevim ile artık çok kolay. Hiç peşinatsız, kredisiz ve faizsiz olarak dilediğiniz aracı alabilirsiniz.
Bilindiği üzere ikinci el araba fiyatları son yıllarda bir hayli artmıştır. Artan araba fiyatları ile peşinatsız araba almak zorlamıştır. Birikimevim size peşinatsız araba alma kolaylığını üstelik faizsiz ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bunun için yapmanız gerekenler kısaca şunlardır:
Bütçenize uygun arabayı beğendikten sonra taksit miktarlarını görevlilerle belirleyin, iki taraflı sözleşmeyi karşılıklı imzalayın ve taksitle arabanıza kavuşun.

Birikimevim Nasıl Bir Kuruluştur?

Birikimevim yeni kurulan bir kuruluş değildir. Kurucusu 30 yıldan fazla bir süredir bu sektörde yer alan büyük ve güvenilir Telli Gruptur. Telli Grup yıllardır insanları hayallerine kavuşturuyor. Birikimevim faizsiz bir finans kuruluşudur. Hayallerinize kredisiz, kefilsiz ve faizsiz ulaşmanızı sağlar. Birikimevim araç kampanyaları yaptığı gibi konut alımları için de çok avantajlı seçenekler sunar.

Banka Kredileri İle Birikimevim Arasındaki Farklar Nelerdir?

Banka kredileri ile konut ve ya araç almak isteyen müşteriler öncelikle büyük miktarda faiz öder. Bankalardan kredi almak çok kolay da değildir. Birikimevim hem faiz ve faiz yükünden hem de birçok banka işleminden kurtulmanızı sağlar. Birikimevim ile araç almak isteyenler peşinat ödemek zorunda da değildir. Ayrıca banka her müşterisine gereken miktarda kredi vermeyebilir.

Birikimevim’e Nasıl Ulaşabilirim?

Birikimevim’e internet adresinden form doldurarak isterseniz de 444 0 850 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Form doldurarak aranma talebiniz iletilir. Ayrıca birçok ilde bulunan Birikimevim şubelerine de uğrayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi müşterilerle özel olarak ilgilenir. Müşterilerin aleyhine olabilecek hiç bir şey Birikimevim’de yer almaz. Sözleşmeler çift taraf için de geçerlidir. Bütün maddeler iki taraf için de geçerli olduğu için müşteri mağduriyeti söz konusu olamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz