Ev sahibi olmak her vatandaşın hayalidir. Hem kira ödeyip hem de birikim yaparak ev ve araba sahibi olmak zor görünmektedir. Ancak vatandaşların ev sahibi olabilmesi ve hatta istediği fiyattaki ister peşinatlı ister peşinatsız, kira öder gibi ev almak, Birikimevim finansman şirketiyle mümkün.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Belli bir birikimi olmayan ya da birikimi olup faizsiz, düşük taksitlerle, kira öder gibi ev ve araba almak isteyenlerin Birikimevim ailesiyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Uzman kadrosu katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun sistemi belirleyerek kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Birikimevim Aracılığı İle Nasıl Ev Alınır?

Birikimevim ile iletişime geçildiği taktirde, amacı her vatandaşa tapu vermek olan bu finansman şirketi, katılımcıyı kendi belirleyeceği fiyat ve taksit tutarlarıyla ev sahibi yapıyor. Vatandaşlar ilk olarak almak istedikleri ve gerekli olan finansman desteğini belirleyip, ister peşinatlı ister peşinatsız faizsiz, kefilsiz, banka kredisiz, kira öder gibi ev almak için sisteme başvuruyor. Ödeyebileceği taksit tutarını vatandaş kendisi belirleyebiliyor. Daha sonra almak istediğiniz ev Birikimevim ile yapılan sözleşmeyle güvence altına alınıyor. Noter huzurunda çekilen kurayla sırası belli olan kişi, sırası geldiği zaman Birikimevim’in finansman desteğiyle evine sahip oluyor. Böylelikle banka faizi ödemeden ve daha güvenli bir şekilde ev sahibi olmak mümkün hale gelmektedir.

Kişiye Uygun Ev Alma Sistemleri Nelerdir?

Sabit Sistem: Bu yöntemde noter huzurunda çekilen kurayla evi teslim alacağı tarih belli olan katılımcı, ödemek istediği taksit tutarıyla sırası geldiğinde ev sahibi olur ve mutlu, huzurlu bir geleceğe adım atar.

Erken Teslimatlı Sistem: Bu yöntemde ek bir ödeme yapılmadan, gerekli tutardan farklı bir tutar ödenmeden kısa bir sürede ev sahibi olunabiliyor. Her yıl belli oranda artan taksitlerle borcu erken bitirme kolaylığı sunuyor.

Serbest Sistem: Bu yöntemle ödenen taksitlerle evin teslim tarihini vatandaşlar kendileri belirliyor. İstenirse ara ödeme yaparak erken ev almak mümkün. Sırası gelen katılımcı, evi teslim aldıktan sonra isterse taksitleri artırıp borcu erken bitirme şansına sahip olabilir.
Birikimevim sayesinde ev sahibi olma hayaline kavuşun. İster peşinatlı ister peşinatsız, kira öder gibi ev sahibi olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz