Günümüzde araba almak bir lüksten çok bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artan nüfus ve büyüyen şehirlerden dolayı bir yerden bir yere gitmek artık daha da zorlaşıyor. Yoğun hayat temposunda artık dakikaların bile çok önemi vardır. Bu yüzden insanların birçoğu şartları zorlayarak satılık araba arıyor.

Artık Birikimevim sayesinde banka kredilerine mahkum olmadan satılık arabalar bulunabiliyor.

Senetle Vadeli Otomobil Almak İçin Ne Yapılmalı?

Birikimevim ile yüksek faizli banka kredilerinin altında ezilmeden aydan aya düzenli taksitlerle senetle araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hayalinizdeki arabayı ve ödemek istediğiniz taksit miktarını belirlemek. Daha sonra telefon, internet ya da bir şubemiz aracılığıyla işlemlere başlayabilir ve aracınızı alabilirsiniz. Faizsiz olarak düzenli taksitlerle bütçenize uygun araba almak senetle araba alma yolu ile mümkündür.
Senetle Otomobil Almak Mı? Banka Kredisi İle Araba Almak Mı?
Banka kredisi ile araba almak hem zor hem de daha maliyetli bir iştir. Günümüzde bankalar herkese ihtiyacı kadar kredi verememektedir. Kredi notu, gelir belgesi ve daha birçok şart aranmaktadır. Senetle otomobil almak krediye göre hem daha kolay hem de daha ucuzdur.

Banka ile uğraşmadan taksitler bütçeye göre belirlenerek araç sahibi olunabilir. Ayrıca bankalar çok daha yüksek maliyetlerle bu imkanları sunar. Birikimevim ile diğer kuruluşlara oranla daha kısa sürede hayalleriniz gerçek olur. Çeşitli ödeme ve vade seçenekleri ile bir çok marka ve model arabadan birine sahip olabilirsiniz.

Birikimevim Nasıl Bir Kuruluştur?

Ülkemizde birçok faizsiz finansman kuruluşu bulunmaktadır. Birikimevim bu kuruluşlar arasında en erken teslimat yapan kuruluşlardan biridir. Birikimevim 30 yılı aşkın süredir güvenilir bir kuruluş olan Telli Grup tarafından kurulmuştur. Telli Grup 31 yıldır insanları hayallerine kavuşturuyor.

Birikimevim ev ve ya araba sahibi olmak isteyip de olamayanlar için bir birinden cazip seçenekler sunan bir kuruluştur. En önemli prensip ise insanları yüksek faiz oranlarından kurtarmaktır. Maliyeti düşük faizsiz taksit imkanları ile evinize ve ya arabanıza kolayca kavuşursunuz. Birikimevime 444 0 850 numaralı telefondan ya da internet adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz