Senetle ev alınır mı sorusu konut sahibi olmak isteyenlerin aklına gelen ilk sorudur. Daha önce senetle ev almayı düşünmüş müydünüz? Düşünmediyseniz, size dünyadan ve hayattan kısaca bahsedelim. Dünya üzerinde milyarlarca insan yaşıyor. Herkesin şansı, kader, emeği ise bir değil. Kimimiz uzun yıllar boyunca çalışıp tek bir gayrimenkul satın alamazken kimimiz ise kısacık ömründe büyük meblağlar kazanabiliyoruz. Bazılarımız kredi ile ev alırken hiç zorlanmazken, bazılarımız ise bankadan kredi dahi kullanamıyoruz. İşte bu tip durumlarda senet ile gayrimenkul ya da taşıt almak, birçoğumuz için kurtarıcı olabiliyor. İyi ama hiç bilmediğiniz bir sistem ile bunu nasıl başarabiliriz?

Senetle Ev Alımı

Senet ile gayrimenkul ya da taşıt almak, aslında çok makul koşullar ile faizsiz bir biçimde ev ve araba sahibi yapıyor. Bu işlem, günümüzde oldukça sık kullanılmakta olan ve insanlar için banka faizinden kurtulmak için tercih edilen bir çeşit ödeme yöntemi durumunda. Yüzde yüz faizsiz, yüzde yüz ek masrafsız olarak yapabileceğiniz senet ile ev alımı, kiracıya ev olarak geri dönerken, bir yandan da ödeme kolaylığı sunuyor.

Senetle Ev Alma Prosedürleri

Evinizi, arabanızı, arsanızı ya da teminat altına alınabilecek herhangi bir gayrimenkul ya da taşıtı satın alırken senet yöntemini kullanmak isteyebilirsiniz. Bunu sizlere sağlayan sistemin adı ise faizsiz ev alma sistemi. Bu sistem üzerinden almak istediğiniz şey bir ev ise bu durumda izlemeniz gereken prosedür oldukça basit. Faizsiz ev alma sistemlerini inceleyin, aklınıza yatan ve sizler için en uygun koşulları yaratanı belirleyin ve kendinize en yakın ofisten randevu alın. Danışmanlar aracılığı ile bilgilendirin ve sisteme dâhil olun, işte hepsi bu kadar.

Kiracıya Ev Aldıran Yöntemler

Kiracıya ev aldıran yöntemler, zor koşullar ya da büyük prosedürler zinciri ile çalışmıyorlar. Yapmanız gereken tek şey sisteme dâhil olmak ve her ay ödeme gerçekleştirmek. Sisteme giriş yaparken hangi ayda ev sahibi olacağınızı öğreneceğiniz gibi ek olarak çok daha önce evinizi teslim alma imkânı sağlayan çekiliş sistemlerinden de faydalanabilirsiniz. Sonuç olarak, bankaların uyguladığı yüksek faizden tamamen farklı şekilde ve tek kuruş faiz ödemeden senetle ev almak, artık oldukça mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz