senetle-araba-istanbulda-ne-kadar-mumkun

Senetle araba sahibi olmanın önemli yolları vardır. Bir araç sahibi olmak için yüksek gelire ya da birikiminizin olmasına ihtiyacınız yok. Peşinatınız olmasa dahi araba sahibi olabilir ve o çok istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 5 yöntem mevcut. Uygulamak için geç kalmayın ve hemen Birikim Evim ofisini ziyaret edin.

İstediğiniz Aracı Seçin

Araç almadan önce gönlünüzde yatan arabayı seçin. Artık arabanız sadece gönlünüzde değil, kapınızda yatacak.
Araç belirlerken;
Araç modeli
Araç yaşı
Araç piyasa bedeli
Sıfır ya da ikinci el araç seçimi
Aylık ödeme bedeli

Bu kriterleri filtreledikten sonra yapmanız gereken bu konuda finansal destekte bulunan firma ofisine giderek anlaşma yapmak olacaktır.

Birikimlerinizi Değerlendirin

Birikimin küçüğü büyüğü olmaz, çünkü her birikim sizlerin emeğinden oluşur. Günümüzde birikimlerinizle çok bir şey yapamayabilirsiniz, ancak en basit şeyleri dahi alamayacağınız birikiminizle bir araba alabilirsiniz.

Ödemeleri Azaltın

Araba almanın en önemli yolu var olan ödemelerinizi azaltmak ve araba için yapacağınız ödemelere aktarmaktır. Bu şekilde daha fazla ödeme yaparak aracınıza hemen sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız dışında kalan para ile kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

Aracınızı Alırken Faiz Ödemeyin?

Faiz ödemeden peşinatsız ev alabildiğiniz firmadan aynı şartlarda araba da alabiliyorsunuz. Araba alınacak yerler arasında; galeri, banka, araç marka showroom olarak bulunan yerlerdir. Bu noktalarda faizsiz olarak, kredisiz, senetle araba almanız mümkün değildir. Galerilerden alacağınız araç ise problemli ve vade farkıyla alacağınız araçlardır.

Taksitle Faizsiz Araç Alın

Taksitle alışveriş yapma geleneği yıllar boyu sürmektedir. Günümüzde ise sadece taksit kredi kartına ya da banka kredisine yapılıyor. Tüketiciler sürekli bankalarla çalışma zorunluluğu ile karşı karşıya kalıyor. Parasının kıymetini bilenler için faiz ödemek hiç cazip gelmiyor. Bu nedenle taksitle ev gibi taksitle araba almanın tek yolu Birikim Evim olarak gözüküyor. Arabanızı, evinizi alabileceğiniz ve dilerseniz taksitlerinizi ödemek adına kiralayabilme fırsatını dahi sunuyor. Yıllarca evinizin tapusunu almak için, arabanızın ruhsatına sahip olmak için beklemenize gerek yok. Sistemde sıra tespitinde çıktığınız anda eviniz sizin oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz