senetle-araba-almak-istiyorum

Senetle araba sahibi olabilirsiniz. Artık toplu taşıma kullanmaktan yoruldunuz ve ayağınızı yerden kesecek bir arabayı hak ettiniz. Nasıl araba sahibi olacağınızı ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. O halde sizlere taksitle ev ve araba almanız için yöntemler sunalım.

Doğal Madenlere Yatırım Yapın

Birikim olarak paranızın durduğu yerde öylece kalmasını istemiyorsanız, birikimlerinizi altına yatırabilir ve 1 yılsonunda %33 kar edebilirsiniz. Sürekli değerlenen altın sizlerin de yüzünü güldürecek. Kısa dönemli iniş çıkışlar yaşansa da altın, geçmişine bakıldığında uzun vade de yatırımcısına zarar ettirmiyor. Günlük, haftalık ya da aylık birikimlerinizle alacağınız gr altınlar yılsonunda sizin araba almanızı sağlayacak.

Banka Vadeli Hesapla Birikimlerinizi Değerlendirin

Birikimlerinizi değerlendirmek adına bankaya uzun vadeli yatırım yaparak faizi ile birlikte yıl sonunda dilediğiniz arabayı alabilir ya da peşinatını vererek kalan meblağa senet yapabilirsiniz. Peşinatınızın olması daha kısa vadeli senet borcunuzun olmasına ve vade farkından tasarrufa olanak sağlar.

Birikim Finans Firmalarıyla Görüşün

Bazı finans kuruluşları aylık belirleyeceğiniz ödemeler ile sizleri belirli sürede araç sahibi yapıyor. Küçük birikimlerinizi aylık olarak ödeyerek, sonrasında size verilen kura çekilişini bekleyerek aracınızı teslim alabiliyorsunuz. Üstelik kuranın sizlere çıkmama şansı yok. Peşinat vermeniz halinde ise kurada daha öne geçmenizi sağlayabilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Senetle araba almak peşinatsız ev almak gibi talepler sıklıkla duyulmaktadır. Toplu bir paraya sahip olmayan kişilerin de ev ya da araba sahibi olmaya hakkı vardır. Toplu nakitti harcamak yerine aylık olarak ödemeyi tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır.
Hal böyle olunca;
Senetle ev
Senetle araba
Peşinatsız araba sahibi olmak kolaylaşıyor.

Banka faizlerinden zarar görmek istemeyen ve yüksek aylık tutarları ödeyecek güce sahip olmayan kişiler tarafından senetle mal sahibi olmak daha avantajlı oluyor. En mantıklı yol bu konuda iyi bir araştırma yapmak olacaktır. Araba almadan önce; mevcut tutar, aylık ödeyebileceğiniz birikim tutarı ve almak istediğiniz araç tutarını belirleyerek kendinize bir yol çizmelisiniz. Bunun dışında aracı üzerinize almak için ek maliyetleri de unutmamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz