Peşinatsız araba alma imkanı birçok kişinin kullanmış olduğu bir yöntemdir. Ancak araba almak istediğinizde bankalardan bu konuda yararlanmak sizi zorlayabilir. Çünkü bankaların uygulamış olduğu faiz oranları oldukça fazladır. Almak istediğiniz ürün en ucuz ikinci el araba bile olsa mutlaka peşinat vermek gerekir. Ancak vatandaşların çoğu peşinat sıkıntısı çektiği için bu durum zor olabilir. Bu nedenle birikimevim gibi kuruluşlardan daha uygun fiyatlara araba almanız mümkün.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız bir şekilde araba almanın tek yolu birikimevim kuruluşudur. Şubelerden sizlere bu konuda daha net bir bilgi verilir.
Peşinatsız bir şekilde araba almak istediğiniz zaman istediğiniz aracı belirleyerek ödeme planını ayarlamak gerekir.
Peşinatsız araba alacağınız zaman ödemeler de sizi zorlamaz ve kendi gelirinize göre ödeme yapmış olursunuz.
Birikimevim bu konuda her bir müşteriye oldukça fırsat sunar. Herhangi bir birikim yapmak araba sahibi olabilirsiniz.
Bu nedenle birikimevim üzerinden kolay bir şekilde araç sahibi olmanız da mümkün.

Peşinatsız Hizmet Veren Firmalar Güvenilir Mi?

Piyasa da hizmet veren arabalar oldukça fazladır. Kendi bütçenize göre bir araç tercih ettiğiniz zaman ödemeler de sizi zorlamaz. Genellikle birikimevim gibi hizmet veren kuruluşların şubeleri de oldukça fazladır. Şubelerden bilgi aldığınız zaman bu durum sizin için daha güvenilir olacaktır. Genellikle yapılan yorumlar da bu anlamda oldukça önemlidir. Araba ve ev sahibi olan birçok insan bulunur. Bu konuda net bir bilgi almanız da mümkün.

Ödeme Sistemi Nasıl?

Firmalar da arabam olarak hizmet veren birçok ödeme yöntemi bulunur. Birikimevim gibi kuruluşlar da ödemeler tamamen müşterinin gelirine göre düzenlenir. Herhangi bir ara ödeme ve peşinat zorunluluğu olmadan birikimevim üzerinden dilediğiniz arabayı almanı mümkün.

Araba Teslimi Hemen Yapılır Mı?

Birikimevim üzerinden araba aldığınız zaman teslimi hemen yapılmaz. Çünkü bu gibi firmalara başvuru oldukça fazladır. Genellikle firma sahipleri kura sistemi uygulayarak sizlere ev ve araba verir. Direkt olarak gayrimenkul sahibi olmanız mümkün olmaz. Bu nedenle hangi aracı almaya karar verdiyseniz eğer ödemelere başladıktan sonra kura yapılarak araç sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz