Eski yıllarda bir lüks olmasına rağmen günümüzde bir ihtiyaç haline gelen otomobillerin yükselen fiyatları kişilerin araç alma isteklerini çıkmaza sokuyor. Banka kredisi kullanarak araç satın almanın birçok prosedürü olması ve özellikle araç kredilerindeki yüksek faiz oranları kredi kullanarak araç alma fikrini de ortadan kaldırıyor.

Peşinatsız Senetle Araba

Kişilere araba alma konusunda en mantıklı seçim olarak senetle araba alma fikri kalıyor. Bu fikir hem peşinat ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırırken hem de uygun taksitlerle araba almayı sağlıyor. Ülkemizde senetle araba satışı galeriler tarafından yapılıyor ancak galerilerin araç fiyatlarına yüklü faiz eklemeleri bu tercihi yapmayı zorlaştırıyor.
Birikimevim firması ise araç almak için birikim yapma esasını kullanıyor. Birikimevim firması yıllardır ülkemizde taksitle ev ve araç satışı yapıyor. Kaliteli ve kurumsal bir şekilde bu işlemi uygulayan firma kişilerin zorlanmadan araç ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. Bu sistemle satılık arabalar arasından dilediğiniz aracı alabiliyorsunuz.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınıyor?

Birikimevim’in araç alım sistemlerinde birçok kampanya seçeneği bulunuyor. Kişilerin satılık araba almak için tek yapması gerekeni ise almak istediği arabanın değerini belirlemek oluyor.
Sonrasında ise Birikimevim’in;
Faizsiz,
Banka kredisiz,
Aylık taksitler halinde ödeme yaparak sunduğu araç alma sistemine başvuru yapıyor.
Araç alma sisteminde katılım yaptığı gruptaki kişi sayısı kadar taksit ödüyor ve her ay bir katılımcının aracı alınıyor. Son derece kaliteli olan bu sistemle araç sahibi olması hayal olan kişiler de araç alabiliyor.

Peşinatsız Araba Alma Formülü

Birikimevim kişilerin ödemede zorlanmadan otomobil sahibi olmasını sağlıyor. Türkiye’nin tüm şehirlerinde büroları bulunan firma bu bürolar aracılığıyla müşterilerine konunun detaylarını açıklıyor. Aynı zamanda firmanın resmi web sitesi üzerinden de otomobil kampanya ve fırsatları sürekli yenileniyor. Araba almak isteyen kişiler, faizsiz, peşinatsız ve banka kredisiz araba alma seçeneklerinden diledikleri seçeneği tercih edebiliyor.

Peşinatsız Araç Alma Fikri Mantıklı Mı?

Banka kredisi çekerek faiz ödemek yerine Birikimevim sistemleri üzerinden araba almak daha mantıklı bir seçimi oluşturuyor. Araba için yeterli birikimi olmayan ve peşinatı olmayan kişilerin Birikimevim’den araba alması çok daha kolay ödeme yapmayı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz