Faizsiz araba sahibi olmak isteyen herkes için yeni bir bankacılık sistemi mevcut! Bankaların yüksek kredi faizlerinden yorulan vatandaş artık finansman bankacılık sistemini tercih ediyor. Finansman sağlayan bu katılım bankalarına kredi başvurusu için birkaç şart aranmaktadır.

İkinci el taşıt finansmanı başvuru şartları değerlendirildikten sonra eğer onaylanırsa size nakit bir para verilmez.
Bunun yerine satıcıdan sizin için 5 yaşına kadar olan bir araba alınır. Finansman katılım bankalarına faizsiz araba için bu şekilde taksit ödersiniz.

Bu şekilde de taksitle araba sahibi olursunuz. Birikimevim tarzı bu bankalar sayesinde artık yüksek faiz oranlarına son! Cebinizden faiz için bir araba daha parası çıkmasını istemiyorsanız, hemen organizasyon ücreti ödemeye başlayarak taksitle araba sahibi olun!

İkinci El Taşıt Finansmanı Başvuru Şartları Nelerdir?

Araba sahibi olmak için faizsiz katılım bankaları da bildiğimiz bankacılık gibi birkaç başvuru şartı arar.

Başvuru şartları için aylık bir gelirinizin olması ve 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Daha sonra ad, soyad, kredi notunuzun belirlenmesi, alacağınız taşıtın yaşı gibi durumlar incelenir. Faizsiz bankacılık sistemi sayesinde taşıt için belli bir para almadan direkt olarak taşıta sahip olursunuz. Katılım bankaları, hiçbir şekilde faiz oranı belirlemezler. Kiralama sistemleri sayesinde müşterileri için alıcı bulurlar.

Ev ya da taşıt fark etmezsin tüm varlıklar için satıcı ile iletişime geçerek sizi varlık sahibi yapmayı amaçlarlar.

Son çıkan yasaya göre artık çatılı dükkan sahibi de olabilirsiniz. Araba almak isteyenler mutlaka oto fiyatları konusunda da etkili bir düzeyde araştırma yapmak durumundadır. Unutmamak gerekir ki şayet araba sahibi olmak konusunda etkili bir çalışmanın içerisinde yer alırsanız; karlı bir şekilde de yatırım yapabilirsiniz!

İkinci El Taşıt Finansmanı Başvuru Belgeleri

Araba sahibi olmak için başvuru şartlarını karşılayabiliyorsanız tüm işlemler başlatılır. Başvuru belgeleri arasında ise; başvuru formu ve nüfus cüzdanı vardır.

Gelir durumunuzu belli eden kaşeli belge ve almak istediğiniz ikinci el aracın ruhsatı olmazsa olmazlar arasındadır. İkinci el taşıt finansmanı başvuru şartları için katılım bankacılığına gelin ve tüm detaylara erişim sağlayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz