İstek ve beklentilerin arttığı son yıllarda en önemli ihtiyaçlardan birini araba sahibi olmak oluşturuyor. Eskiden lüks olan bu istek, şimdilerde mutlaka kullanılması gereken bir eşya halini aldı. Ancak artan araç fiyatları herkesin kolaylıkla araba sahibi olmasını engelliyor.
Araç kredilerinin faiz oranlarının yüksek olması kişileri farklı araç alım seçeneklerine yönlendiriyor. Ülkemizde ikinci el araba almak isteyenler için özel kriterler sunan kaliteli bir firma bulunuyor. Birikimevim, taksitle araç almak isteyenlere uygun koşullarda istedikleri aracı alma imkanı sunuyor.

Peşinat Ödemeden Araba Alınır Mı?

Bankadan araç kredisi alma işlemi, araba almak isteyenlerin büyük uğraşlar vermesine sebep oluyor. Bu işlem çoğu kişi için uygun olan şartlara da sahip değil. Fakat Birikimevim firması;
Peşinatsız,
Taksitle,
Ara ödemesiz,
Faizsiz
araç satışı yapıyor. Birikimevim’in sistemine katılan kişiler senetle araba sahibinden alabiliyor. Bu sistem Türkiye’de yıllardır uygulanan bir sistemi oluşturuyor ve bu sisteme katılarak araç alan milyonlarca kişi bulunuyor. Peşinat ödemeden aylık taksitler halinde ödeme yapan kişiler istedikleri ikinci el aracı en uygun fiyatlarla satın alabiliyor.

Taksitle 2 El Araba Nasıl Alınır?

Birikimevim’in sisteminden senetle araba almak isteyenler yararlanabiliyor. Sistemde araba almak isteyenlerin oluşturdukları gruplar bulunuyor ve bu grupların farklı ödeme sistemleri var. Araç almak isteyen kişi kendi ödeme gücü için en uygun olan gruba katılıyor ve sistem bu şekilde işliyor.
Birikimevim güvenilir ve kurumsal yapısıyla yıllardır bu sistemi uyguluyor ve kazançlı bir sistem sunuyor. Bu sayede peşinatı olmayan kişiler de diledikleri aracı taksit taksit ödeyerek satın alabiliyor. Ayrıca yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin tüm şehirlerinden senetle araba alma imkanı bulunuyor.

Peşinatsız Faizsiz Araba Almak İçin Nereye Başvuru Yapılıyor?

Taksitli ve peşinatsız araba almayı düşünüyorsanız Birikimevim’e başvuru yapabilirsiniz. Birikimevim’in birçok il ve ilçede şube ve showroomları bulunuyor. Firmanın çalışmalarını incelemek ve başvuru yapmak için Birikimevim’in resmi web sitesine de ulaşabilirsiniz.
Birikimevim’in düzenlediği kampanyalı ve avantajlı cazip fırsatlardan yararlanmak için internet sitesinden destek alabilirsiniz. Taksitle araba almak için Birikimevim’i tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz