Birikimlerinizin, sizlere keyifle gittiğiniz yol olarak geri dönmesini ister misiniz? Küçük tasarruflar artık kocaman bir arabaya dönüşecek. Hayallerinizdeki aracı tespit etmeniz halinde ona ulaşmanız için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak. Artık Birikimevim’le eviniz de, arabanız da oluyor. Hem de olmaz dediğiniz birikimleriniz sayesinde. İster 0 km isterseniz en uygun fiyatlı ikinci el senetle araba alabiliyorsunuz. Faiz ödemeden, araç kredisi almadan araba almak artık mümkün oluyor.

Sıfır Kilometre Araç Senetle Alınır Mı?

Dilediğiniz aracı 0 km ya da 5 yaşına kadar ikinci el otomobil arasından seçerek aracınız için ödeme planı belirleyebiliyorsunuz. Sizlere sunulan en cazip ödeme koşullarını kabul etmeniz halinde yapılacak olan sıra tespitinden aracınızı hemen alıyorsunuz. Kura yok çekiliş yok! Alacağınız araç için ara ödeme ya da peşinat vererek, sıra tespitine giriş yapıyorsunuz ve taksitleriniz devam ederken, aracınızı kullanabiliyorsunuz.

İkinci El Araç Senetle Alınır Mı?

İkinci el araçlarda belirli yaşa kadar seçim yapabilirsiniz. Banka faizi, araç kredisi giderlerini ve masraflarını ödemeden faizsiz araba almanın keyfini çıkarın. Almayı düşündüğünüz ikinci el senetle aracınızı dilediğiniz yerden seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Birikimevim ofislerinden sahip olduğunuz aracınızı daha sonra konut almak için peşinat olarak sunabilirsiniz. Bir araba sizlere çok şey kazandırabilir.

Senetle Araba Fiyatları Nedir?

Birikimlerinizle almak istediğiniz aracın senetle fiyatları oldukça cazip koşullarda sunulur. Banka araç kredi faiz oranları, giderleri ve dosya masrafları gibi havaya uçan bir para olmayacak. Birikimevim ile paranızın her kuruşu değerli ve tek harcamanız araç yakıtınız olacak.

Senetle Araba Teslimi Nasıl Olur?

Birikimevim ofislerinden sizlere sunulan peşinatlı, peşinatsız, ara ödemeli ya da esnek ödeme koşullarından birini tercih ederek sıra tespit gruplarında yer almanız önemlidir. Bu işlemden sonrasında ise her 6 ayda yapılan noter huzurundaki kuralardan 6 kişi arasında çıkmanız hayal değil gerçek olacak. Birikimlerinizi yüksek tutarak öncelikli gruplar arasına girebilir ve kısa sürede aracınıza sahip olabilirsiniz. Senetle araba almak için en yakın Birikimevim ofisini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz