Taşıt kredisi başvurusunda bulunan kişiler araçların hasar kaydının olup olmadığını sorgulayabilirler. Sigorta alanında yapılan yenilikler sayesinde geliştirilen araç hasar kaydı sorgulama işlemi uzun yıllardan bugüne tramer isimli uygulama üzerinden pratik bir şekilde yapılıyor. Tramer sorgulama ile ilgili bilinmesi gerekenler arasında en önemli detay konu taşıtların plaka bilgisi ve araçların model bilgisidir. Bu iki detay bilgi mevcut olduğunda tramer panel üzerinden araçlarla ilgili hasar kaydı direkt olarak öğrenilebiliyor. Tramer hasar kaydı sorgulama ekranı sigorta şirketleri, sigorta şirketlerine bağlı olan yetkili acenteler ve bununla birlikte kimi zamanda online kullanıcılar tarafından giriş yapılarak öğrenilebiliyor.

Tramer Hasar Kaydı Sorgulama Ekranı

Taksitle araba sahibi olmak isteyenler araçla ilgili herhangi bir kazanın var olup olmadığını öğrenmek isteyebilir. Doğal bir hak olan hasar kaydı sorgulama işlemi gelişen tramer uygulaması üzerinden basit bir şekilde öğrenilebiliyor. Tramer uygulaması sigorta şirketleri ve bağlı olunan acentelerin belirlemiş oldukları bir şifre ile giriş yapılarak açılıyor. Hasar kaydı sorgulama ekranında istenen bilgiler girilerek araçla ilgili hangi yıl olursa olsun bütün yaşanan kaza durumları ortaya çıkıyor. Tramer sorgulama ekranında genel olarak plaka bilgisi yeterli olmasına rağmen kimi zamanda araçların motor ya da şasi numaralarına ihtiyaç duyulabiliyor. Plakanın yeterli olmadığı durumlarda ki temel konuyu ise plaka benzerliği detayı oluşturuyor. Tramer taşıt hasar kaydı sorgulama ekranı basit bir şekilde tolere edilebiliyor. İkinci el araç alımlarında bu işlem büyük bir önem taşıyor.

Hasar Kaydı Öğrenme de Tramer Uygulaması

Araç hasar kaydı öğrenme de teknolojik bir yenilik olan tramer üzerinden basit bir şekilde kaza detay bilgileri öğrenilebiliyor. Araç sahibi olmak isteyenler tramer hasar sorgulama işlemini sigorta şirketleri ya da sigorta şirketlerine bağlı olan acenteler aracılığıyla öğrenebiliyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken detaylar arasında taşıtlarla ilgili bir kaç bilgiyi net olarak vermek gerekiyor. Araba almak isteyen kişiler tramer hasar kaydı sorgulaması yaparak araçlarla ilgili bütün detay bilgileri kısa bir süre içerisinde öğrenebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz