senetle-araba-almak-istiyorum

Araba sahibi olmak isteyenlerin ilk olarak aklına gelen birikim yapmak olacaktır. Bunu yaparken aynı zamanda paranızın zaman karşısında erimesini engellemek adına taksitle araç alabileceğiniz bir yönelmek daha kısa sürede ve güvenilir bir şekilde sahip olmanıza olanak tanır.

Alışkanlıklarınızdan ödün vermeden, güven sağlayan ve zamanında ücreti teslim eden bir sisteme dahil olmak için mutlaka Birikimevim ile iletişime geçmelisiniz. İletişime geçtikten sonra hem ev hem de araba için en uygun yol olduğunu fark edersiniz. Bankadan kredi almak ile kıyaslanamayan bir durumdur. Unutulmaması gereken nokta ise maliyet arttıkça yatırımın karlılığı da azalacaktır.

Nasıl Birikir?

İnsanların birçoğu genel olarak faizsiz ev almak isterler. Bunu istemelerine karşılık nasıl biriktireceğini de bilmezler. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına Birikimevim’den yardım alabilirsiniz.
Böylece:
Biriktirmek için nedeniniz olur
Faiz ödemesi yapmazsınız
Masraflarınız azalır
Güvenle ve belirlediğiniz taksitleri ödemeye devam edersiniz
Bu sayede kolaylıkla biriktirmeniz ve araç sahibi olmak için size verilen süreyi beklemeniz sağlanır. Bu sistem sayesinde sayısız insanın ev ve araba sahibi olduğu kesindir.

Alışkanlıklarınız ve Birikim

Sisteme katılım sağladıktan sonra araba kadar faizsiz ev alma konusunda da girişimde bulunabilirsiniz. Girişimlerinizin yatırım değerinin yüksek olması bu konuda daha çok biriktirme arzusuna neden olacaktır. Taksit ödemeniz gerektiğini bildiğiniz için buna göre alışkanlıklarınızı azaltabilir ve yön verebilirsiniz. Bu da birikimlerinizin daha anlamlı olmasına neden olur.

Nasıl Alınır?

Güvenerek üye olabileceğiniz bir sistem olduğunu söylemek gerekir. Banka gibi evraklar, çalışma şartları veya diğer masraf kalemleri ile uğraşmanız gerekmez. Sadece satın almak için girmek istediğiniz rakama göre belirlenen taksitleri ödemeniz gerekir. Anlaşılan zaman geldiğinde ise ödemeler yapılır.

Planlı Biriktirmek

Para biriktirirken alışkanlıklarınızı bile şekillendirmeniz sonuç vermeyebilir. Bunun yerine bu birikimlerin taksit olarak ödenmesi size amacınıza yaklaştığınızı hatırlatır. Tasarruf için daha çok dayanak elde etmeniz anlamına gelir. Bunun için planlarınıza bağlı taksit öder ve ardından da aracınızı ve evinizi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme planı da sizi yormayacak şekilde hazırlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz