Faizsiz krediler zaman zaman otomobil markaları tarafından kampanya aracı olarak kullanılır. 0 faizli araba kampanyaları 2021 gerçekten büyük fırsat olabilir.

Bir araba satın alma sürecinin uzun ve zahmetli olması çoğu zaman tüketicinin gözünü oldukça korkutur. Ancak Ford gibi dünya çapında tanınan otomobil markaları belirli dönemlerde sıfır faizli kredi imkânı sunar.

Peki, bu durum nasıl olur? Örneğin bulunduğunuz şehirdeki Ford bayi bir banka ile anlaşır. Bu durumda siz Ford müşteri olarak yüzde sıfır faiz ile genellikle 60 ay vade ile otomobil kredisi çekme imkânını elde edersiniz. Elbette bu durumdan bankanın da kar elde edebilmesi için alınan ekstra ücretler normal kredilerden biraz daha fazla olabilir.

60 Aya Kadar %0 Faiz Fırsatı

Yaz döneminin gelmesi ile beraber arabalara olan ilgi giderek artmaya başladı. Bu dönemde bankalar genellikle faiz oranlarını ne yazık ki yüksek tutar. Çünkü yaz dönemlerinde banka kredilerine daha fazla ihtiyaç duyulur. Böyle bir durumunda bireysel hareket etmek yerine anlaşmalı bir oto bayi ile çok daha kolay finansman elde edebilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde ikinci el otomobil piyasasının arttığını düşünürseniz kimi durumlarda sıfır araç almak çok daha mantıklı olmaktadır. Bu durumda 60 aya kadar yüzde sıfır faiz imkânı ile yeni bir araca sahip olabilirsiniz. 0 faizli araba kampanyaları 2021 yılı için çeşitli yetkili bayiler ile görüşebilirsiniz.

%0 Faizli Taşıt Kredisi

Aileniz ya da kendiniz için yeni bir araba istiyorsunuz ancak araba fiyatları çok mu fazla geliyor. İnanın günümüzde bu tarz finansman sorunları kolaylıkla çözülüyor. Giderek artan otomobil bayileri aracılığıyla bankalarla faizsiz kredi anlaşmaları mümkün olur. Çoğunlukla bu durum sıfır arabalar için geçerli olsa da kimi zaman ikinci el araçlar içinde mümkün olabilir.

Bu durum araba satın alacağınız bayiinin tamamen anlaşmasına kalmıştır. İyi hazırlanmış 0 faizli araba kampanyaları 2021 yılında sizi hayallerinizin ötesinde bir araba sahibi yapabilir. Yüksek faiz oranları aylık olarak size yüksek taksit olarak dönecektir. Bu nedenle mutlaka anlaşmalı bir bayiden yardım almalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz